top of page
Kalendář
Motivace
Rychlost
Online

Dentální hygiena

Aplikace Vám umožní vytvářet všechny nezbytné indexy hygieny

  • Interdental Bleeding Index

  • Approximal Plaque Index

  • Průchodnost mezizubních prostor

  • Parodontologický status

Untitled2.png

Pro lepší zhodnocení stavu chrupu pacienta Vám zároveň poslouží porovnávání indexů a zobrazení vývoje ústní hygieny pacienta v čase.

EmbeddedImage.jpg

Velmi důležitou vlastností aplikace je možnost přímé komunikace s pacientem pomocí e-mailů a SMS a okamžité odesílání vytvořených indexů. Výhodou je i možnost využití tabletu pro zobrazení aktuálního stavu chrupu. Všechny tyto funkce přispívají k lepší motivaci pacienta k péči o svůj chrup.

Objednávkový kalendář

Součástí aplikace je i intuitivní objednávkový kalendář pro všechny uživatele s rychlým otevřením karty pacienta. Samozřejmostí je odesílání připomínek termínu pacientům pomocí SMS nebo e-mailu.

kalendář2.png

Rychlost a jednoduchost

Aplikace je navržena dentálními hygienistkami, které ho používají každý den. Zaměřujeme se na to, aby její používání bylo intuitivní, snadné a rychlé. K nejefektivnější práci s aplikací Vám pomohou klávesové zkratky, vnořené tipy a další funkce.

Online a bez starostí

Aplikace funguje online a můžete jí tedy používat na libovolném zařízení, kde máte internetové připojení - v ordinaci, doma i na cestách.

Aplikaci pravidelně aktualizujeme a přinášíme nové funkce.

Uvědomujeme si, že data, která pořizujete, jsou pro Vás velmi důležitá. Proto dbáme na důkladné zabezpečení a každodenní zálohy. Vaše data si zároveň můžete kdykoliv sami vyexportovat a stáhnout na svůj vlastní nosič.

bottom of page